Kim jesteśmy?

Małym biurem turystycznym z Wielkopolski specjalizującym się w wypoczynku dzieci i młodzieży. W roku szkolnym organizujemy wycieczki i zielone szkoły, w ferie obóz narciarski a latem 4 turnusy kolonijne. Dzięki temu możemy skupić się na jakości oferowanych usług.

U nas właściciel, nauczyciel i trener, jest kierownikiem wypoczynku przez co zawsze jest blisko grupy. Stawiamy na niezapomnianą atmosferę i bezpieczeństwo więc nasi wychowawcy to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w oświacie.

Czy warto wysłać dziecko na obóz?

Samodzielny wyjazd dziecka przynosi wiele korzyści. Oprócz wypoczynku, zabawy i poznania atrakcyjnych turystycznie miejsc to przede wszystkim nauka samodzielności i funkcjonowania w grupie rówieśników. Młodsze dzieci uczą się panować nad tęsknotą, wydatkować kieszonkowe czy „samoobsługi” t.j. higieny i porządku koło siebie. Dla starszych to przede wszystkim nowe przyjaźnie, pierwsze miłości i możliwość oderwania od gier i telefonów.

Jak zarezerwować miejsce?

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem wystarczy sms. Jeżeli dziecko jedzie z nami pierwszy raz prosimy o kontakt telefoniczny, poinstruujemy Was co dalej. Lubimy wiedzieć z kim będziemy pracować, chcemy być przygotowani. Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty rezerwacyjnej na podane przez nas konto. Po wpłacie macie Państwo pewność, że dziecko pojedzie na wybrany turnus.

Porady i wskazówki.

Walizkę pakujemy wspólnie, żeby dziecko wiedziało które rzeczy są jego. Musimy przygotować je na każde warunki pogodowe tj. zimno, deszcz, upał. Leki z opisanym dawkowaniem dajemy wychowawcy przy autokarze w dniu wyjazdu. (dzieci nie mogą mieć i samodzielnie zażywać lekarstw). Kieszonkowe także proponujemy oddać wychowawcy w depozyt. Mamy wtedy gwarancję, że obozowicz nie zgubi lub nie wyda od razu całości. (do koperty podpisanej z zaleceniami co do wydawanie odpowiednich kwot, prosimy włożyć rozmienione pieniędze) Odradzamy zabieranie na obóz drogich sprzętów typu laptop, tablet, telefon. Pamiętajmy, za zgubione lub zniszczone rzeczy wartościowe uczestnika, Organizator nie ponosi odpowiedzialności.U nas dzieci mają telefony bez ograniczeń godzinowych. Jednak jeżeli widzimy, że uczestnik przesadza z jego użytkowaniem reagujemy a w ostateczności rekwirujemy.

Dokumenty i covid.

W pełni stosujemy się do zaleceń i wytycznych przekazanych przez Główny Inspektotat Sanitarny, Ministerstwo Zrowia i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Podejmujemy działania zapewniające bezpieczeństwo uczestników, na bieżąco aktualizujemy procedury antycovidowe.

Bardzo prosimy o skrupulatne wypełnienie dokumentacji obozowej takiej jak:

  • karta kwalifikacyjna - pamiętamy o numerze pesel, numerze telefonu do rodziców, rzetelnym wypełnieniu rubryki o chorobach czy alergii uczestnika.
  • regulamin obozu
  • oświadczenie rodzica/opiekuna o stanie zdrowia dziecka

Wszystkie druki do pobrania tutaj

Fotorelacja

Na naszym profilu na Facebooku możecie Państwo na bieżąco oglądać zdjęcia z każdego organizowanego przez nas wyjazdu.